ANNE'LER günü notu!

:: Konuş :: Rastgele^^

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

ANNE'LER günü notu!

Mesaj tarafından raja Bir Perş. 8 Mayıs 2008 - 22:01

Arkadaşlar bu akşam bi cafede çay içmeye gitmişdim, her masanın üzerinde a4 kağıdın üzerine, konuyla muteşem uyan bi resim eşliğinde anneler günü adına bi not bırakılmış. Çok hoşuma gitti kağıdı aldım ve buraya yazmak için eve getirdim,belki görmüş olabilirsiniz..kim yazmış yada bi yerden alıntımıdır bilemem umarım sizde beğenirsiniz..isterdimki resmide koyabileyim ama sadece anlata bilirim,,

resim şu:(karikatür olarak çizimiş) anne ördek yanında 2 yavrusuyla birlikde yerde yatıp uyuyo. anne ördek tüylerini yolmuş uyuyan yavrularının üzerine örtü yapmış,kendisi titriyo...

Not'ta şöyle:

ANNE KİMDİR?/NEDİR?

bir erkek çocuğun kaleminden çıkmış....

ANNE, dünyada karşılık beklemeden börek yapan tek insandır.Karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş halidir!Ne kadar üzsende 10 dk sona seni affeden zarif bir memeli türüdür,yağlı bile olsa tiksinmeden saçını okşayan,kucağına yatıran,öpüp koklayan tek varlıktır.Meleğin süt verebilenidir.
Yarasın diye muhallebinin içine çiğer katarak çocuğuna yediren manyaklık derecesinde yaratıcıdır.Yemek yemeğen çocuğun dikkatini çekebilmek için elindeki tencere ve tavalarla maymunluk yapabilen kişidir,kafayı çocuklarıyla bozmuş,göbek bağı kopsada yürek bağı asla kopmayan,sevi dolu fedakar insan dişisidir.Bulaşık ,ütü,vb. yaparken bile otomatik olarak çene çalan,kendi kendine konuşan,kadın dırdırı denen mereti erkeklere daha küçükken belletendir. Yemek uzmanı,düzen insanı,bilgili,kültürlü ,herşeyi bilen şahsiyettir.Yavrularını yol tarafından değil kaldırım tarafından yürütendir, Dizi dizi incidir lakin gerektiğinde laf sokma dalındaa birincidir,sevgiliden ayrılma haberi verilince 'amaaaaaannnnn ben sana daha güzelini bulurum'diyebilen komik bir karakterdir.

'oğlum aradım yoktun,bende mesaj atayım dedim sana. gelince arabeni emiiii aslan evladım.şapkasız çıkma..kara börülcem benim öptüm annen',şeklinde mesajlar atabilen, teknolojiyi ısrarla reddeden,kabullenmeyen,kafasına göre yorumlayan bilişim düşmanıdır..AMA AMA dünyanın en güzel kucağına sahip,en güzel kokan,harikulade bir varlıktır. olmadık yerlerde ' iyiki doğurmuşum ULEN seni!'diyen ve benim hatırıma benimle freddy mercury dinleyen bir sabır ağacıdır,evlatlarını asla ayırmayan aynı zamanda birbirinden koruyan güç abidesidir. evde bir yere uzandığınız an orada temizlik yapacağı tutan, temizlik konusunda kayışı kopardığından temizlikçi gelicek diye evi temizleyen balans ayarı kaçmış temizlik kaynağıdır. Mutfakda yaşayan,evde herkezi idare eden bir tür canlıdır.Sevginin güçleri birleştirdiği sonsuz bakiredir. oğlunun damat,kızının gelin olduğunu görünce,çocuğu mezun olunca,çocuğu gol atınca,çocuğu hasta olunca,çocuğu askere gidince,asmalı kabağa seyredince,dolar yükselince velhasıl buna benzer bir sürü şeye ağlayabilen,bu mesajı okurken duygulanıp gözleri dolan,ağlamaya meyilli bir yapısı olan duygu pınarıdır. son kiiiii üç dörtt, uzakta dursada yakın hissedilen,canı hep istenen,asla vazgeçmeyen,dizinin dibinde olmak istenen,evlatların varlığını varlığına armağan edebileceği ıslak,kuru ama heeeeep duyguluuu.....

BÜTÜN ANNELERE SEVGİLER...

beğenirsiniz umarım ben beğendimm...

raja

Yararlılık Puanı : 0
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Geri: ANNE'LER günü notu!

Mesaj tarafından bLue-Dragon Bir Perş. 8 Mayıs 2008 - 22:53

bende beğendim güzel yazıymış..

bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Sevimli Hırsız Bir C.tesi 10 Mayıs 2008 - 22:17

T_T çok güzellllllllllllllll ayy harika yazılşmış paylaştığın için tşk ederim bende siteme koysam kızmasın demi?

Sevimli Hırsız
Sevimli

Yararlılık Puanı : -4
Kadın
Hobi : PC'm-Photoshopum ve Animelerim=))
Lakap : Hırsız

Kullanıcı profilini gör http://site.anime.web.tr/kamikazekaitoujeanne/

Mesaj tarafından beyazm Bir Salı 13 Mayıs 2008 - 12:01

Evet, bütün annnelerin bütün günlerinin sıkıntısız geçmesi dileğiyle...
bu arada yazı güzelmiş.

beyazm

Yararlılık Puanı : -3
Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 18:04

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

:: Konuş :: Rastgele^^