Gördüğünüz ya da başınıza gelen komik,ilginç vakalar...

:: Konuş :: Rastgele^^

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: Gördüğünüz ya da başınıza gelen komik,ilginç vakalar...

Mesaj tarafından bLue-Dragon Bir Çarş. 13 Mayıs 2009 - 11:28

Puhahaha yerlerdeyim. Çocuk kaç yaşındaydı umarım küçüktür büyükse yanlış duygu hissine kapılır

bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Squaw Bir Çarş. 13 Mayıs 2009 - 14:49

aXed_mind demiş ki:adresini de isteseydin.. XDXD

Ahahaha....Yiğit asıl onu isteseydim bence yerlerden toplardık çoçuğu =)

Özkan olay ben daha 20 yaşında olduğum dönemdeydi ve de otobüs Ege Üniversitesi'ne giden bir otobüstü sanırım o da benim yaş döenmimdeydi bence yine de kapılmıştır düşünsene kız sana böyle bir şey diyor hem de hiç tanımadığın

Squaw

Yararlılık Puanı : 485
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Mahlas_Kafkef Bir C.tesi 16 Mayıs 2009 - 16:33

Oran'daki Panoro Alışveriş Merkezindeydim.Bizim eve yakın.annem aradı acele eve gel dedi.alışveriş merkezinde koşarken birden düştüm.merdivenlerde yuvarlandım.terliğimin teki bi yere savruldu.Bi de orda kızlar falan vardı onlara da rezil oldum. o da var kendimi toparlamam,terliğimi bulmam falan 30 dakika aldı.annem de meraktan ölüyo.dayım,babam ve amcamla alışveriş merkezinin girişine girerken gördüm.o gün hayatımın en kötü günüydü.eve gidince ablamın geçtiği dalgaları saymıyorum bile...

Mahlas_Kafkef
Moderatör
Moderatör

Yararlılık Puanı : 1954
Erkek
Hobi : Karpuz Kabuğundan gemiler yapmak ve tabutta rövaşata çekmekxD

Kullanıcı profilini gör http://myanimelist.net/profile/Mahlas_Kafkef

Mesaj tarafından new_cellie Bir C.tesi 15 Ağus. 2009 - 18:21

Az önce temizlik yapıyordum ve halıları balkondan silkelemeye başladım..o sırada annemle konuşuyorum ve halıyı aşşağıya doru sarkıtayım derken bir bulanıklık ve çıt diye bir ses, gözlüklerim gözümden düşüp 3 kat aşşağıya düştüler, tabi benim o anki halimi görseydiniz nie komik olduğunu anlardınız XD nese komşudan sepet alıp aşşağı sarkıttım da oradan birisi verdi gözlüğümü, ve şükür ki kırılmamışş...

bu arda gözlüksüzlük berbat bişi abi, hele de nuamran 5,buçuksa

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yararlılık Puanı : -29
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından LuluNatu Bir C.tesi 15 Ağus. 2009 - 19:24

aahh işte bu gözlük olayları yüzünden ben de bi yükseklik korkusu hızlandı gidiyor. Yani zaten vardı da, daha çok oldu, gözlük kullanmaya başladığımdan beri, ne zaman camdan bakacak olsam düşecekler diye korkuyorum. Bi de daha net görünce insanın ödü patlıyor. Ama komik anıymış xD

nasıl yapıyorsun 5 buçukla yav, benimki 2 lerde, ben bile zor idare ediyorum. Ama öss ye bi gireyim, çıkınca lazer yapacam.

LuluNatu

Yararlılık Puanı : 3880
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından new_cellie Bir C.tesi 15 Ağus. 2009 - 19:45

walla bana gözlük yakışıo ve hiç çıkarmıyorum..gece uyumak üzereyken gözümden çıkarıp bir kenara koyuyorum sabah gözümü açar açmaz alıyorum.
açıkçası ben alıştım yaa, zaten lazer olmuo benim gözler tabaka inceymiş riskli olabilir dedi doktor bende o zaman olmam dedim.. lens almaya kalksam ben onu gözümde unutur uyurum, tabi çıkartılmayan lens de var ama yinede ben böle iyiym, zaten babam kızar bea mutlaka bir zararı vardır dioo

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yararlılık Puanı : -29
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından LuluNatu Bir Paz 16 Ağus. 2009 - 9:44

ya annem de aynısını diyor, riskliymiş falan. Ama yine de bi bakmalıyız bence ben gözlüklerime çok çabuk alıştım, gözümdeyken bile yok sandığım oluyor. Ama gözlüksüzken etrafı öyle bulanık görünce içim kötü oluyor yav, kendime acıyorum.

LuluNatu

Yararlılık Puanı : 3880
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Mahlas_Kafkef Bir C.tesi 22 Ağus. 2009 - 0:03

Geçen seneki bir anımı anlatıcam biraz absürd gelebilir o yüzden spoiler içinde veriyorum

Spoiler:
Geçen sene tam 1 nisandayız.dedem gelicek o gün.babam git berbere kestir saçı sakalı dedeni böyle karşılamayalım dedi.ben de gittim oldum traşımı.yolda uğur diye bi çocuk gördüm.çocuk 18-19 yaşlarında deli değil ama biraz saf.yani bi kaç tahta eksik çocukta .İşte ooo Veysel abi nerden geliyosun dedi.ben de berberden geliyorum dedim.saatler olsun abi saçlar gitmiş dedi.sağol uğurcum saç kestirmedim dedim.o gün 1 nisan ya aklıma geldi işte.etek traşı yaptırdım uğur beden dersinde kontrol var haftaya o yüzden oldum dedim .işte ben de olim mi falan dedi.ol ol ağrısız sızısız biter iş dedim.tamam abi sen de benle gelir misin dedi.yok uğurcum dedem gelicek dedim sen şu okulun arkasındaki berber hüseyine git veysel abimin selamı var de o işi hallerder.bu çocukta gitmiş.demişki abi veysel abiye yaptığın traştan bana da yapar mısın?berber tamam koçum geç koltuğa demiş.ama abi burda olur mu demiş.olur olur ya.bari kapıyı kapatsan abi demiş.berber kapıyı kapatmış.çocuk pantolonu indirmeye başlamış.napıyon lan sen eşşoğlu eşşek demiş berber.abi etek traşı yapıcan ya demiş.adam az daha dövecekmiş.benim addan kurtarmış çocuk bizim binada oturuyodu berber önce

olayın yarısında ben olmasam da berberin çırağı ahmet anlatınca hepimiz öldük.sen neymişin olum veysel diyo adam

Spoiler:

Mahlas_Kafkef
Moderatör
Moderatör

Erkek

Mesaj tarafından bLue-Dragon Bir C.tesi 22 Ağus. 2009 - 23:37

Veysel süpersin abi süper olay ya

bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Mahlas_Kafkef Bir Paz 23 Ağus. 2009 - 20:44

O senin süperliğin ÖzkanxD

valla aklıma geldikçe yazıcam.xD

Spoiler:

Mahlas_Kafkef
Moderatör
Moderatör

Erkek

Mesaj tarafından DarK_WarrioR Bir Paz 23 Ağus. 2009 - 23:58

Mahlas_Kafkef demiş ki:Geçen seneki bir anımı anlatıcam biraz absürd gelebilir o yüzden spoiler içinde veriyorum

Spoiler:
Geçen sene tam 1 nisandayız.dedem gelicek o gün.babam git berbere kestir saçı sakalı dedeni böyle karşılamayalım dedi.ben de gittim oldum traşımı.yolda uğur diye bi çocuk gördüm.çocuk 18-19 yaşlarında deli değil ama biraz saf.yani bi kaç tahta eksik çocukta .İşte ooo Veysel abi nerden geliyosun dedi.ben de berberden geliyorum dedim.saatler olsun abi saçlar gitmiş dedi.sağol uğurcum saç kestirmedim dedim.o gün 1 nisan ya aklıma geldi işte.etek traşı yaptırdım uğur beden dersinde kontrol var haftaya o yüzden oldum dedim .işte ben de olim mi falan dedi.ol ol ağrısız sızısız biter iş dedim.tamam abi sen de benle gelir misin dedi.yok uğurcum dedem gelicek dedim sen şu okulun arkasındaki berber hüseyine git veysel abimin selamı var de o işi hallerder.bu çocukta gitmiş.demişki abi veysel abiye yaptığın traştan bana da yapar mısın?berber tamam koçum geç koltuğa demiş.ama abi burda olur mu demiş.olur olur ya.bari kapıyı kapatsan abi demiş.berber kapıyı kapatmış.çocuk pantolonu indirmeye başlamış.napıyon lan sen eşşoğlu eşşek demiş berber.abi etek traşı yapıcan ya demiş.adam az daha dövecekmiş.benim addan kurtarmış çocuk bizim binada oturuyodu berber önce

olayın yarısında ben olmasam da berberin çırağı ahmet anlatınca hepimiz öldük.sen neymişin olum veysel diyo adam
WoW Gerçekten Haikaymış ...

DarK_WarrioR

Yararlılık Puanı : 372
Erkek
Hobi : Anime ^^

Kullanıcı profilini gör http://animeup.clicboard.com =)

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 18:06

Sponsored content

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

:: Konuş :: Rastgele^^