80-90'lılar....

:: Konuş :: Rastgele^^

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

80-90'lılar....

Mesaj tarafından kikoushi Bir Ptsi 24 Eyl. 2007 - 19:13

Bana da mail olarak geldi, gözüm doldu gerçekten, yaşlandık mı ne :x

Süper Baba'nın müziğini flütle çalmışsanız> >> >LC Waikiki veya benetton tüm renkleriyle kıyafetlerinizde önemli markalar > >olduysa...> >> >SHOW TV'nin müziğini hala hatırlıyorsanız dup dıbu dıp dıp dıbı dıp > >dum...Tabi ki bir de :İyi TV eyç bi bi, eyç bi bi iyi TV> >> >Önce hüplet sonra gümlet' hayat felsefeniz olmuşsa> >> >Bizimkiler dizisi ertesi gun okul oldugunu bi sureligine unutturduysa> >> >Parliament pazar gecesi sinemaları müziğini duyduğunuzda içinizde hala > >garip duygular uyanıyorsa (yarın okul var hüznü, ailenin seni yatırıyor > >olmasına duyduğun kızgınlık, o güzel mavinin romantizmi...)> >> >Polis Akademisindeki her sesi çıkaran adama hayranlık duyuyorsanız> >> >Elm sokağında kabus yüzünden hala yatağın altına bakmaktan korkuyorsanız> >> >Chucky yüzünden en sevdiğiniz oyuncağınızı bile göz önünden kaldırmışsanız> >> >Okulda coca-cola kutusunu ezip mac yaptiysaniz (kızlar yan yatırıp üstüne > >tam ortasına ayagı yerlestirip ustune basıp yururlerdi, topuklu ayakkabı > >gibi olurdu)> >> >Apartmanin altindaki zil veya taksi diafonuna basmak müthiş heyecanlı bir > >yaramazlıksa> >> >Tutti frutti çok ayıp ve olağanüstü merak uyandırıcı bir şovsa> >> >Dört tekerlekli ayakkabının üstüne takılan patenlerden sonra roller > >bladeler size büyüleyici geldiyse> >> >Bakkala gönderilmenin en güzel yanı küçük sarellenin dibini minik plastik
>
> > >kaşığıyla kazımak veya leblebi tozu yiyip konuşmaya çalışmaksa> >> >Aterideki ördek vurmaca oyununda silahın nasıl çalıştığına hala kafa > >yoruyorsanız> >> >Işıklı spor aykkabılar hava atmanın önemli bir unsuruysa> >> >Bayramda harçlıklarla aldığınız ilk şey kinder süpriz yumurtasıysa(kağıdını > >tırnakla yırtmadan dümdüz yapmak da sabır ister doğrusu)> >> >Clementine sizde derin izler bırakmışsa> >> >Kasete kayit yapilabilmesi icin alt tarafinda bulunan karelerin bantla > >kapatilmasi gerektiğini öğrenmenin önemini biliyorsanız> >> >Commodore 64'de tornavidayla kasetin kafa ayarını yaptıysanız> >> >Anne saat kaç, simiiit, birdir bir, çay kahve gazoz, akşam ebesi, dansa > >davet, çatlak patlak, yakan top gibi kalabalık oynanan sokak oyunlarından > >sonra anneniz sizi balkondan yemeğe çağırmışsa> >'bandıra bandıra ye beni' şarkısını hızlı söylemeye çalıştığınız günler > >varsa> >> >Rönesans sanatçılarını ilk kez Ninja Kaplubağaların ismi olarak > >tanıdıysanız> >> >Tele On diye bir kanalı hatırlıyorsanız> >> >Haftasonları çizgi film izlemek için errken kalkmanın ne demek olduğunu > >biliyorsanız> >> >Şirinler geyiğini arkadaşlarınızla mutlaka çevirdiyseniz (Şirine aslında > >Gargamel tarafından yapıldı bi kereee...)> >> >Beğenseniz de beğenmeseniz de tüm çizifilmleri art arda izliyorduysanız> >> >Bir Başka Gece çocukluk hayatınızdaki en görkemli şovsa> >> >Pazar geceleri yıkanma günüyse> >> >Seden Gürel'in neden öyle giyindiğini şimdi sorguluyorsanız> >> >Müzik yelpazesi hayatınıza büyülü yabancı müzisyenler kattıysa> >> >Bir sanal bebeğiniz olmuşsa,
>
> > >> >Tetris'i süper hızla oynayabiliyorsanız,> >> >MIRC ergenliğinizin önemli bir parçası olmuşsa(a/s/l ne demek > >biliyorrsanız)> >> >ICQ nun 11 haneli rakamını ezberlemeye çalışmışsanız.> >> >Pili bitmesin diye kasetleri kalemle havada sarmışsanız,> >> >Çizgifilm şarkılarının ingilizce veya japonca olsa da ezberlemişseniz> >> >Kokulu silgiye, deftere, kaleme harçlığınızı yatırdıysanız.> >> >Eti Cin, Eti Puf, ABC, Balık Kraker, Negro, Bonibon, Topitop, Yumiyum...vb > >çok seviyorsanız ve her zaman yeme kabiliyetiniz varsa> >> >Sulugöz'ü düşününce bile ağzınız sulanıyorsa> >> >Küçük bir kızsanız Sindy ile Barbie'yi karşılaştırıyorduysanız> >> >Tsubasa'yı ve küre biçimindeki sahanın sonundaki dev kaleyi hatırlıyorsanız> >> >'Hey Corç versene borç' deyince cevabı hemen yapıştırabiliyorsanız> >> >Macarena dansını yapabiliyorsanız> >> >TV den çekilmiş çizgifilmli sayısız kere izlediğiniz VHS leriniz varsa> >> >Telefonların jetonla çalıştığını hatırliyorsanız> >> >İstop diye bağırdığımızda renk yakalamaya çalışırken onun aslında stop > >olduğunu uzun zaman önce çözmüşseniz> >> >Saçları renkli ve uzun patlak gözlü çirkin trolleri bile bir furyada satın > >almışsanız.> >> >Capri Sun ın reklamı ve melodisini hatırlıyorsanız.> >> >Annenizin mavi ped torbalarını şişirip patlattıysanız.> >> >Power Rangers'ın renklerini hatırlıyorsanız> >> >Mc Donalds a gitmek için ailenize yalvardıysanız> >> >Olacak O kadar, Yasemin'in penceresi, Hadi Anlat Bakalım, Adam Olacak > >Çocuk, Saklambaç.. gibi programları hatırlıyorsanız.> >> >Lambada'nın müziği kulağınızda çalabiliyorsa
>
> > >> >'Nereye çufçufluyoruz'un kimin dediğini biliyorsanız.> >> >Sayısız joystik kırdıysanız ve gün gelince artık joystik satılmadığını fark > >ettiyseniz> >> >Fame City cennetle eşdeğerse> >> >Prince of Persia'da alttaki dikenlere düşünce çıkan dınnzk sesini ve > >kanları hatırlıyorsanız> >> >Mon Ami 48 lik boyalardaki altın ve gümüş renkleri statü sembolüyse> >> >Gençlik hayaliniz Beverly Hills teki havuzlu arabalarsa.> >> >Uhuyla oynamanın zevkini biliyorsanız> >> >Kolalı jelibonun önce kapağını yediyseniz> >> >annenizin poşetler dolusu taso,misket, sporcu kağıtları, gazoz kapaklarını > >attığını öğrenince ağladıysanız> >> >Peçete, kağıt, poşet vb... koleksiyonu > >yapmışsanız...-----------------------------------------------------------------------------> >Çocukluğumuza dair nostalji zamanı

kikoushi
Site Owner
Site Owner

Yararlılık Puanı : 878
Erkek
Hobi : NBA-Adventure Oyunları-Gerilim Filmleri/Romanları
Lakap : Goku

Kullanıcı profilini gör http://animeup.clicboard.com

Geri: 80-90'lılar....

Mesaj tarafından Angelus Bir Paz 30 Eyl. 2007 - 18:53

Ne yazıymış be.Vay okurken bayağı sırıttığım yerler oldu herkesin okuması lazım.Süpermiş

Angelus

Yararlılık Puanı : -6
Kadın
Hobi : Anime,Music,Books

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Stleap Bir Cuma 12 Ekim 2007 - 20:40

Hehe çok matrak bişiymiş yahu bu, buna benzer bir şey daa vardı ama bu daha iyiymiş

Stleap

Yararlılık Puanı : -18

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından kikoushi Bir Cuma 28 Ara. 2007 - 21:11

Evet, baya baya özletiyo geçmişi Küçükken izlediğim bir animeyi bile tekrar izleyince bir garip oluyorum

kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından bLacK_cat Bir Cuma 28 Ara. 2007 - 21:14

Evet bazıları gözümün önünde canlanıverdi birden, saol cidden hoş bir post olmuş

bLacK_cat

Yararlılık Puanı : 0
Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından kikoushi Bir Paz 30 Ara. 2007 - 15:46

Gerçekten insanın gözünü dolduran bir yazı, yorumlar için teşekkürler..

kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından aXed_mind Bir Salı 4 Mart 2008 - 18:09

süper detaylar...gülümsedim,feci oldum...ben parliament pazar gecesi sinemasını çok özledim yaaaaa

aXed_mind
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 1317
Erkek
Hobi : Serbest Çağrışım..
Lakap : Orkidm var en zor gnümde,Pilav yerim Sarıyer'de,Bacağma dolarm kariyeri de,Çocuk da yparm bariyer de

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Kitiara Bir Çarş. 5 Mart 2008 - 1:12

Sitedeki en yaşlılardan biri olarak.... Okuduklarımın %90'ını yapmış olduğumu ve her cümleyle geçmişimden bir karenin gözümde canlandığını belirtmek isterim. Özellikle şu kısım benim hayatımdan alınmış sanki:

>Anne saat kaç, simiiit, birdir bir, çay kahve gazoz, akşam ebesi,
dansa > >davet, çatlak patlak, yakan top gibi kalabalık oynanan
sokak oyunlarından > >sonra anneniz sizi balkondan yemeğe
çağırmışsa> >'bandıra bandıra ye beni' şarkısını hızlı söylemeye
çalıştığınız günler > >varsa> >> >Rönesans
sanatçılarını ilk kez Ninja Kaplubağaların ismi olarak >
>tanıdıysanız> >> >Tele On diye bir kanalı
hatırlıyorsanız> >> >Haftasonları çizgi film izlemek için
errken kalkmanın ne demek olduğunu > >biliyorsanız>

Kitiara
V.I.P
V.I.P

Yararlılık Puanı : 519
Kadın
Hobi : Uyumak
Lakap : Kiti, Kit, Sarı Pisi

Kullanıcı profilini gör http://www.cnbce.tv/forum/default.asp

Mesaj tarafından IIchigoo Bir Çarş. 5 Mart 2008 - 6:53

Evet daha önce ben de okumamıştım bunları, yeni okuyabildim, sabah sabah bir kötü oldum, ne çabuk zaman geçiyor ya Bu yazıyı da aldım saklayacağım... Sabah sabah bu kadar da duygusallık fazla amaa!!

IIchigoo

Yararlılık Puanı : -12
Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından DarkeLia Bir Perş. 13 Mart 2008 - 18:46

içim bi tuhaf oldu :hönk:

DarkeLia
*darke*
*darke*

Yararlılık Puanı : 64
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından new_cellie Bir Perş. 13 Mart 2008 - 18:53

Biliorum bunu ya ilk okuduğumda gülmekten öldüm.bir çoğunu yapmışımdır zamanında ( ahh çocukluğuum ahh )

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yararlılık Puanı : -29
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Brightblade Bir Perş. 13 Mart 2008 - 21:45

abo sizin içiniz bi tuhaf olduda bana ne oldu... nan ben bunlar olurken lise-üniversite okuodum vay anasını yahu, zaman nasıl geçiyor.. bedifeci yetiş biz yaşlanıyoruz galiba

not:oraya birde fb'nin türkiye kupası almasını ekleseydik o zaman süper olurdu

Brightblade
V.I.P
V.I.P

Yararlılık Puanı : -232
Erkek

Kullanıcı profilini gör http://animemangantr.turkforumpro.com/index.htm

Mesaj tarafından new_cellie Bir Cuma 14 Mart 2008 - 22:13

abimizsiin ( ama yinede bilet almıcam bilesin )
ne yaşlısı yaa sen hepimizi gömersin

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Brightblade Bir Cuma 14 Mart 2008 - 23:43

new_cellie demiş ki:abimizsiin ( ama yinede bilet almıcam bilesin )

bunu herkes söylüyor valla, bu gidişle heralde ben narutonun son bölümü yayınlanana kadar yaşayacağım..

Brightblade
V.I.P
V.I.P

Yararlılık Puanı : -232
Erkek

Kullanıcı profilini gör http://animemangantr.turkforumpro.com/index.htm

Mesaj tarafından aXed_mind Bir C.tesi 15 Mart 2008 - 1:15

yok be o kadar da yaşayamazsın heralde..

büük konuşmamak lzm

(ne narutoymuş arkadaş yaaa)

aXed_mind
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 1317
Erkek
Hobi : Serbest Çağrışım..
Lakap : Orkidm var en zor gnümde,Pilav yerim Sarıyer'de,Bacağma dolarm kariyeri de,Çocuk da yparm bariyer de

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından new_cellie Bir C.tesi 15 Mart 2008 - 18:49

Brightblade demiş ki:
new_cellie demiş ki:abimizsiin ( ama yinede bilet almıcam bilesin )

bunu herkes söylüyor valla, bu gidişle heralde ben narutonun son bölümü yayınlanana kadar yaşayacağım..

yok o pek mümkün değil onu bizim torunlarımız bile göremez herhaldee

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 18:22

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

:: Konuş :: Rastgele^^