Türkçenin düzgün kullanımı

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: Türkçenin düzgün kullanımı

Mesaj tarafından hero_44 Bir Cuma 13 Haz. 2008 - 15:36

Haklısın beyaz.sana katılıyorum bu konuda özellikle sonraki gelen üyeler konusunda.Benim bildigim Serkan var bir.Oda animangan.tr den.

hero_44

Yararlılık Puanı : -16
Erkek
Hobi : Anime izlemek,anime ost ve mp3 dinlemek,sinema,spor

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından aXed_mind Bir Cuma 13 Haz. 2008 - 22:45

beyazm demiş ki:herkes ismini vermekte elbetteki serbesttir, ancak bu isimlerin sitede kullanılması siteye sonradan katılan üyelerin kendilerini sitenin dışında hissetmelerine neden olacaktır. Yukarıda yaptığın şeyin yani hangi rumuzların hangi isimlere ait olduğu konusu site de daha farklı ve belirgin bir yerde verilebilir, eğer kullanım bu şekilde devam edecekse de verilmelidir bence, evet yeni kurulmuş bir site ya da fazla üyesi olmayan bir site olduğundan herkes birbirine daha yakın-yakınlaşmış olabilir ama bu durum, site eğer herkese açıksa ve gerçekten anime severleri buraya toplamak ve tartışma ortamı oluşturmak isteniyorsa gözardı edilmemelidir. Bahsettiğiniz farklı ya da diğer sitelerle ilgili fazla bir bilgim yoktur ama, bahsettiğimiz bu site bir anime sitesi olduğundan fazlaca çıkar ilişkillerinin olacağını düşünmüyorum.
Son olarak bunları yazmamın amacı birileriyle tartışmak ya da olayları alevlendirmek değil sadece benim yaşadığım bu sorunu site üyeleriyle paylaşmaktı, lütfen yanlış anlaşılmasın.

ya öyle bir amacım olmadığını baştan belirtmekle birlikte topic'in isminin türkçe'nin düzgün kullanımı olmasından kaynaklı, yazdıklarımı bir açıklama metni gibi yazmaktayım ve bu yaklaşım sonucu, yazdıklarım kendi çapında saldırgan yada savunmacı geldiyse özür dilerim. şimdi okuduğumda bana biraz öyle geldi de, cidden yazım şeklinden kaynaklanmakta.

iş ilişkisi zaten bir benzetmeydi. forum kullanıcıları arasında sadece download etmek için üye olmuş olanlar yada altyazı istemek için üye olanlar mutlaka vardır. böyle kullanıcılarımız için yapmıştım bu benzetmeyi..ne kadar diğer forumlar hakkında pek fikrin olmasa da animeup'ın arkadaş ortamı bir forum olduğu aşikar. sen böyle mi görmektesin bilmiyorum ama benim söylediğim şeyler diğer mesajın başında yazdığı gibi benim düşündüklerim..anime harici konulardan konuşmak için bulunan rastgele başlığına böyle bir topic açılıp içine kullanıcıların isimleri yazılabilir, gayet mantıklı. ben başka kimse bu konudan rahatsız olmadığı yada rahatsızlığını belirtmediği için direk olarak sana yapmıştım bu listeyi. diğer kullanıcılar yada yeni üyelerimiz için böyle bir düşünceniz varsa tabi ki topic olarak açılabilir.

yine çok resmi oldu kusura bakmayın değerli kullanıcı arkadaşlarım XD

aXed_mind
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 1317
Erkek
Hobi : Serbest Çağrışım..
Lakap : Orkidm var en zor gnümde,Pilav yerim Sarıyer'de,Bacağma dolarm kariyeri de,Çocuk da yparm bariyer de

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından [MetaL.countess] Bir Cuma 13 Haz. 2008 - 22:48

meseLa bu arkadascıL davranısLara bir ornek vermem gerekirse;yiitin depresyonvari davranısLarından oturu nesin uzerinde axed_mind yazıLı bir pasta yapması ve resmini foruma koyması gibi... (uzgnm ben pek resmi takılamicam)

[MetaL.countess]
Moderatör
Moderatör

Yararlılık Puanı : -105
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından aXed_mind Bir Cuma 13 Haz. 2008 - 23:01

aaa..hiç unutmadım onu ben..çok duygulanmıştım hatta..

aXed_mind
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 1317
Erkek
Hobi : Serbest Çağrışım..
Lakap : Orkidm var en zor gnümde,Pilav yerim Sarıyer'de,Bacağma dolarm kariyeri de,Çocuk da yparm bariyer de

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından natural*mystic Bir Paz 22 Haz. 2008 - 15:48

ya Türkiye'miz bazı art niyetli insanlar tarafından çaktırılmamaya çalışılarak karanlığa sürüklenirken kendimize vatanımıza malesef kandırılmakta olan cahil vatandaşlarımıza cumhuriyetimize hürriyetimize haklarımıza sahip çıkmalıyız. tabi ki Türkiye'yi "500" kişi kurtaramaz ama en azından vicdanımız rahat olur 18 Mart'larda 29 Ekim'lerde göğsümüzü rahatça kabartıp yürüyebiliriz biz onların izinden gittik bişeylere sahip çıktık diyebiliriz . buna da ilk olarak dilimize sahip çıkarak başlayabiliriz (bence).çünkü bizim tarihimizi ancak bizim dilimiz anlatır.Türk kanını taşıyan insanlara Türk Tarihi'ni ancak Türk Dili'yle öğretebiliriz tarihini bilen bir millet olarakta ülkemizi karanlığa sürüklenmekten kurtarabiliriz.

huh! çok düşünüp çok yazdım uzun bir süre düşünmemi beklemeseniz iyi olur!

natural*mystic

Yararlılık Puanı : 0
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 7:55

Sponsored content

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics