Anime Dışında!

:: Konuş :: Rastgele^^

1 sayfadaki 7 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Anime Dışında!

Mesaj tarafından IIchigoo Bir Çarş. 16 Ocak 2008 - 20:22

Evet, diyelim ki anime izliyesiniz yok(!), ya da izleyecek animeniz yok diyelim en iyisi , boş zamanlarınızda en çok ne yaparsınız?? Tamamen üyelerin birbiriyle kaynaşmaları için açılmış, kendi halinde paylaşım başlığı oldu bu da^^

Kendimden örnek vereceksem eğer, daha önce söylediğim gibi operalardan çok hoşlanan birisiyim, eğer durumum uygun olursa ilk tercihim bu yönde olacaktır, hadi onu geçtik 2. olarak ise, eğer hava güzel olursa büyük ihtimal beyzbol oynarım, son bir kaç aydır beni inanılmaz sardı, bırakamadım bir türlü yahu ^^ Havalar böyle iyice bastırmasaydı, ben yine her gün oynuyor olurdum herhalde , onun dışında ise zaten geriye çok bir tercih kalmadığından da, sinemayı tercih ederdim veya kitap olumaya çalışırdım herhalde Ha unutmadan bir de dans kursuna yazıldım, nerdeyse aklımdan çıkmış, zamanımın büyük bir bölümünü ona harcıyorum, şu an için tango da karar kıldım bakalım, yüksek tansiyonlu zamanlar için birebir ^^

Kısacası şu son zamanlarda pek anime izleyemedim, bakıyım bir millet nelerle uğraşıyo diye merak ettim ve böyle bir konu açma isteğin de bulundum "oh be gerçeği haykırdığım için mutluyum ^^ "

IIchigoo

Yararlılık Puanı : -12
Erkek

Kullanıcı profilini gör

Geri: Anime Dışında!

Mesaj tarafından bLue-Dragon Bir Çarş. 16 Ocak 2008 - 21:47

bende şu aralar finaller başladı onlarla uğraşıyorum.Şayet finaller olmasaydı film izlerdim.Arkadaşlarımla gezerdim.Pcde oyun oynardım müzik dinlerdim çoğu şeyi yapardım yani..

bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından kikoushi Bir Çarş. 16 Ocak 2008 - 21:48

Şu anda harıl harıl defter geçiriyorum yaa,, girmediğim derslerin acısı sonra böyle çıkıyor tabii^^ Yaa benim hiçbir zaman canım anime izlemek istememezlik yapmadı ve hiç izleyecek anime bölümü de kalmadığı olmadı Napcazz şindiii.. Nyse şaka bir yana...

Her şeyden önce kitap okumayı çok severim, oturur saatlerce kitap okurum, gözlerimin bozulmasının bir nedeni de kitaplardırya zaten^^ Yakında çıkacak yeni Johnny filmini sabırsızlıkla bekliyorum mesela,,, yine bir başyapıt olacak seviyede olacağı kesin benim gözümde,,, eğer genele yayarsak olayı, bowling oynamayı severim, gözüm korkmasına ve sadece 2 kez yapmış olmama rağmen bu hafta bir daha buz patenine gitmeyi düşünüyorum Nba maçlarını çok sık takip ederim koyu da bir Lakers'lıyımdır tabii ^^ Neredeyse her gece maçlar için kalkarım ya da hiç yatmam , öss'ye bile bir kaç hafta kala ben hala her gece maç izlerdim Eeee playoff heyecanı başka bir şeye benzemezz tabii,, şimdiyse biraz durulmama rağmen yine de haftada en az bir kez kalkar izlerim, olmadı box score lara bakar, yorumları okur fikir edinirim, eskiden basket de oynardım ama yaklaşık 2 senedir onu da bıraktım gibi bir şey oldu, hala arkadaşlar ısrar ediyo, bakalım cuma günü ufaktan saha da bir kapışacağız galiba Ayrıca inanılmaz derece de Adventure oyunları severim, bıraksan gece gündüz oynayabilirm-oynamışlığım da var yanii^^- tabii animeleri bir kenara koyarsak o kadar uzun süre animesiz naaparım bilemiyorum,,, okulda anime çılgınlığı başlattım zaten, Tobb Etü de anime manyakları!!!^^ diye bir sürü insan grup falan bulunuyor, genel olarak anahatlarıyla izah etmeye çalıştım boş zamanlarımın nasıl olduunu umarım tatminkar bir yazı olmuştur

kikoushi
Site Owner
Site Owner

Yararlılık Puanı : 878
Erkek
Hobi : NBA-Adventure Oyunları-Gerilim Filmleri/Romanları
Lakap : Goku

Kullanıcı profilini gör http://animeup.clicboard.com

Mesaj tarafından bLue-Dragon Bir Çarş. 16 Ocak 2008 - 21:53

bende basket oynarım en son Ünv. 2 lerle yapmıştım tabi benim boyda uzun ben baya bi güzel oynamıştım.Benim takımdaki arkadaşlarım çok kötü oynuyorlardı.Hiç savunma yapmadan hep hücum hep hucüm gidiyolardı.Neyseki ben vardım da farktan kurtulduk.Futbolda oynadık onlarla yine benim sayemde farktan kurtuldular.Benim oynamadığım bir futbol maçında 30-6 gibi yenilmişler.Ben oynadım bir sonraki maçta 14-13 yenilmiştik.Ben varsam fark yok ben yoksam fark var..

bLue-Dragon
Admin
Admin

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından kikoushi Bir Çarş. 16 Ocak 2008 - 21:56

Evet bir türlü kazandıramamışsın be Özkan baskette bi kaliteli adam daha işi görürdü Nedense benim de şimdi kulaklarım çınladı ^^ Kendim mi çınlattım ne Bir de müzik hayatımın olmazıdır, yukarıda pek bir ismi geçmemiş, hemen belirteyim, ne müziksiz soru çözebilirdim, ne nette surf yapabilirim, ne de eskiden kitap okuyabilirdim lol! inanırmısınız altyazı bile hazırlarken arka planda zangır zungur metal dinlerim ara sıra ^^

kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından bLue-Dragon Bir Çarş. 16 Ocak 2008 - 22:03

bende yavaş yavaş metal dinlemeye başladım ama mesela kulaklıkta dinliyom noluyoz diyom kulağım dayanmıyo ama normal hoparlörde dinlerim yani Bunun dışında Johhny Deep hayranım tabiki Karayip Korsanınada adam orta hem komik hem karizma olmuş..

bLue-Dragon
Admin
Admin

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Stleap Bir Perş. 17 Ocak 2008 - 21:52

Finallllllerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Mahvediyorlar hala beni ama az kaldı dayanıyorum şimdilik, kısaca şu sıralar dersten başka bir şey yok aklımda...

Stleap

Yararlılık Puanı : -18

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından bLue-Dragon Bir Perş. 17 Ocak 2008 - 22:26

aynen bende şuan finaller derdindeyim..

bLue-Dragon
Admin
Admin

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından volkanist Bir Çarş. 30 Ocak 2008 - 9:25

maket yaparım. eğer ilham gelirse eski maketlerimi parçalayıp yeni uçaklar dizayn ederim. dahada sıkılırsam film arşivimin envanterini çıkarıp düzenlerim.

volkanist

Yararlılık Puanı : 0
Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından bLacK_cat Bir Paz 24 Şub. 2008 - 18:44

Şu sıralar arkadaş ps3 almış, deli gibi onu oynuyoruz, keyfimize diyecek yok valla, ben böyle bir şey görmedim o kadar diyeyim

bLacK_cat

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından new_cellie Bir Çarş. 27 Şub. 2008 - 13:27

Anime dışında şu aralar dizilere sardım..Angel,Roswell ve Supernatural'in dvdlerini aldım izleyip duruyorum hatta Supernatural'in ilk sezonunu 1 günde bitirdim Zaten ben olağandışı olaylar,vampirler,iblisler,şeytanlar vs vs olan şeyleri seviyorum ( dizi,anime fark etmez ) birde polisiye dizleri seviyorum ki Cold Case başladı ve favori dizim CSI-NY'da yakında başlıyor ( oleyyyy )
hmm şöle bi baktım da hayatımın %80 ı tv başında bişi izlemekle geçiyormuş antisosyal olup çıkıcam bu gidişle

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yararlılık Puanı : -29
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından aXed_mind Bir C.tesi 1 Mart 2008 - 10:20

müzisyen sayılırım..bi aralar ankara opera we balesinin oda korosuna girmişliim bile war..(yaş ortalaması pek bi 5 katım gbiydi,sarmadı..)

aslında kanda eskiden kalma bi core'culuk war..hardcore,metalcore,(çok sarmasa da arada grindcore dinlerim),progressive metal fawori müzik türlerim..zaten bi süre stüdyodan çıkmamış pek sewdiim elemanlarla dolu bi hardcore-metalcore grubum wardı yakın zamana kadar..

müzik haricinde saplantı,çılgınlık,manyaklık,balata yakma derecesinde psp'me bağlıyım..pc'de diil,konsolda oyun oynanmalı diyen tiplerdenim..

eski basketbolcuyum,bıraktıktan sora bi süre elime top almadım..şu aralar eski anıları anıttepe'de canlandırmaya çalışıyoruz bakalım..

çok sewdiim bi dvd arşiwim war,hakkımdaki en önemli şeylerden biri de budur sanırım..her bulduum şeyin arşiwini yapıorum,zorunluluk gbi hissediorum,ama sonuç ii oluo...(bu arada fawori filmim donnie darko,fawori animem elfen lied..)

şu aralar sürekli bi kafa güzel..neree gidiyoruz acaba?

neyse işte,ööle bişeler...insan anlatmakla biter mi??bitmez..
ama siz okumaktan yorulmayın die kısa kesiim..

aXed_mind
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 1317
Erkek
Hobi : Serbest Çağrışım..
Lakap : Orkidm var en zor gnümde,Pilav yerim Sarıyer'de,Bacağma dolarm kariyeri de,Çocuk da yparm bariyer de

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından bLacK_cat Bir Salı 4 Mart 2008 - 17:21

Ben de arşiv yapmayı oldukça çok seviyorum açıkcası, onun dışında benim de çok da amatör olsa da çaldığım bir grup vardı, basketbolla da aram fena değildir ama o da sadeec amatör olarak genel olarak hayatta heer şeyi amatör olarak yapmaya devam ediyorum bakalım^^ Onun dışında bu sıralar az anime izler oldum açıksa, ne zaman otursam tam anime izleyecek olsam, nedense her defasında bir iş çıkar, oryaa koştururum T_T Neyse bu açığı yakında kapatıcam işallah :3

bLacK_cat

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından aXed_mind Bir Salı 4 Mart 2008 - 17:51

ya bende de bu hastalık çok garip şekilde ortaya çıkmaya başladı.. önceden oturuo bi seri bitiriodum,şimdi 2 bölümden sora beynim başka şeylere odaklanmak istio,ben inat ediorum kalkmıorum başından,bu sefer de animeden hiçbişe anlamıorum.."abi shinigami neydi yaa" diorum..(oha diorum kendime,werdiim örnee bak..)
walla böle giderse doktora görüncem ama doktora,
"walla hocam şimdi ben 2 bölümden fazla anime izliemiorum" diince adam doal olarak o steteskopu bnm gözüme (sansürlü olduu için göz) sokar..

aXed_mind
Admin
Admin

Erkek
Lakap : Orkidm var en zor gnümde,Pilav yerim Sarıyer'de,Bacağma dolarm kariyeri de,Çocuk da yparm bariyer de

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından kikoushi Bir C.tesi 8 Mart 2008 - 14:09

Benim de başım şu programlama dersleriyle belada ya, nereden bilg. müh. okursun ki dimi ^^ Şu son bir haftamı Java ödevlerini programlamakla geçiriyorum, hatta o da yetmez gibi 3 gün sonra ödev teslim süresi bitecek ve ardından bir proje daha gelecek, bir de sınav dönemi onla uğraşabilirsen uğraş artık

kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından aXed_mind Bir Paz 9 Mart 2008 - 0:57

kolay gelsinnnnnnnnnn...

aXed_mind
Admin
Admin

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından kikoushi Bir Paz 9 Mart 2008 - 10:16

Keşke kolay gelse yahu Yine de saol, birazcık yazdım ödevi bakalım sona en zoru bıraktım onu da ıkına ıkına yapacaz artık XD

kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie Bir Paz 9 Mart 2008 - 10:32

Sen bunu da atlatırsan caner sana güvenimiz tam

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından kikoushi Bir Paz 9 Mart 2008 - 10:35

Ehe teşekkürler XD Bakalım uğraşıyoruzz

kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie Bir Ptsi 10 Mart 2008 - 14:00

karakalem resimleri çok seviyorum ya hatta çıldırıyorum da diyebilirim bi arkadaşım var süper çiziyor *ben kıskançlıktan çatlıyorum tabii* hatta benim için iki tane resim çizdi biri " L " diğeri ise Wolf's Rain'den Kiba hele L'e gözüm takıldıkça içim içimi yiyor dün bende bi şeler karalayayım dedim bakarak çiziktirdim ama çok isterdim güzel çizebilmeyi ( bu arada anime karakterlerin göz çizimleri ne kadar zormuş yaww )

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından aXed_mind Bir Ptsi 10 Mart 2008 - 14:38

gözü çizdik dielim,o anki hissi wermek daha da zor yaw..adamlar yapıo ama..

aXed_mind
Admin
Admin

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından kikoushi Bir Ptsi 10 Mart 2008 - 15:05

Evet aynen ben de karakterlere bakarak aynısını çizebiliyorum, ama bıraksalar beni kendin bir karakter yarat o anda da hüzünlü olsun deseler, tamam diğer karakterlerden araklayarak falan hallederim biraz gene ama, o duyguları verebilmek inanılmaz zor,,, denedim,,, biliyorum XD

kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie Bir Çarş. 12 Mart 2008 - 12:50

Walla bende çizmeye çalışıorum ama daha çok batırıyorum gibi.Yetenek lazım yaa
bu arada caner senin çizdiklerini merak ettim şimdi

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından kikoushi Bir Çarş. 12 Mart 2008 - 13:51

Benim en büyük hatam zaten, karakterleri derslerde amfilerdeki sıraların üzerlerine çizmek oldu, neyse bundan sonra akıllandm açıkcası, düzgün bir kağıda falan çizip, birazcık biriktirdikten sonra buraya koyarım, yorumları da o zaman alırım XD

kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie Bir Çarş. 12 Mart 2008 - 14:06

hmm ii olur bak bende arkdaşınkini gösterem size.ne kadar süper çizio görün..

http://img99.imageshack.us/my.php?image=dsc00034ka6.jpg

http://img217.imageshack.us/my.php?image=dsc00036dh1.jpg

http://img217.imageshack.us/my.php?image=bkuukakumb8.jpg

http://img214.imageshack.us/my.php?image=dsc01866ib3.jpg

http://img214.imageshack.us/my.php?image=jadx3.jpg

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Kullanıcı profilini gör