Forum Günlüğü

:: Konuş :: Rastgele^^

6 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: Forum Günlüğü

Mesaj tarafından LuluNatu Bir Salı 10 Ağus. 2010 - 13:04

Mahlas_Kafkef demiş ki:ne sınavı be 3 den aşşağı notu olmayan adam sınava mı girerxD

dershane sınavı bu

günlük elencik üzülmesin biz varız burada

LuluNatu

Yararlılık Puanı : 3880
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından elenium Bir Salı 10 Ağus. 2010 - 13:17

ah günlük ah animeup olmasa ne yapardım ben. Ayrıca şu sapık arı ailesinden kurtulmam için yardım etsen çok mutlu olurum be günlük

elenium
*elenium*
*elenium*

Yararlılık Puanı : 2171
Kadın
Hobi : ANİMEEEE!!

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından magical mystery dango-san Bir Çarş. 18 Ağus. 2010 - 20:35

hohohohohoho!!!! ^o^

günlük ilk defa yazıyorum ama keyfim çok yerinde; yazacak pek çok şey var -yeter ki uygun smiley bulunabilsin, mesela hohoho gülüşüne uygun, gülerken eliyle tersten ağzını kapatan smiley yok çok kızıyorum!!! angryyyy

bugün bi tanıdık bi de lulu-chan bi de tanıdığın kardeşiyle pera sanat müzesine gittik, japonya medya sanatları festivali vardı! hohoho! --böyle anlatınca da sanki rastgele gitmişiz de tesadüfen bu sergiye denk gelmişiz gibi oldu ama neyse boş ver çok keyifliyim-- önce asansöre gittik -o kadar ayrıntıya girmiycem merak etme bu olay önemli- asansörün üstünde çok güzel bi kervan resmi vardı sonra bi baktık karşısındaki öbür asansörde de başka bi resim var. sonra üçüncü kattaki ikuo hirayama sergisine çıktık. bu adamın animeyle mangayla hiçbir alakası yok ama hayatını ipek yoluna ve haliyle kısmen de türkiyeye adamış, türkiyeden ve ortadoğudan bir sürü güzel resim vardı ilginç ilginç -hatta asansördeki resimlerden biri sultanahmet camiiiydi bu adamın elinden. neyse sergi en üst kattan başlıyormuş beşe çıktık, orda garip garip icatlar vardı, bir örnek verip geçiyim; küçük karanlık bir oda, yerde daire şeklinde bişey yansıtmışlar, ortasında durup kol gibi bir şeyi çevirince yuvarlağın içinde kayan yıldız, bazen güneş, bulut gibi tuhaf görüntülerin yerleri değişiyor ama yıldızlar çok hareketliydi, pek bizi tınmıyorlardı. neyse alt katta bilgisayar oyunu vardı bol bol, naruto, pikachu, mario -ben mario oynadım- orkestra şefliği yaptığın bir oyun bir de başka garip şeyler vardı. sonra bir yerde kendi müziğini yaptığın ama amma karışık bi cihaz vardı, bi tane organik kule vardı çok gereksizdi ama kalpte sorunu olanlar -mecazi anlamda değil- elli santimden fazla yaklaşmamalıymış kuleye, oynayıp duruyordu çünkü belk radyasyon yayıyordur. üstte bi yerde nakış işleyen tişörtler vardı -ya da onun gibi bişey neyse- aman işte tuhaf tuhaf bir sürü şey gördük. sonra altta artık sıkılmışken bizi kurtaran manga ve animeleri gördük hmmmmm

sürüsüyle manga vardı ama çeşit yoktu, aynı manganın bütün ciltlerini koymuşlar falan. mangalar japonca ya da ingilizce, bildiğin otantik sağdan sola okumaydı, mushishi, emma, pride, bir de adını hatırlamadığım ünlü samuraylı bişey vardı sadece. bakması güzeldi ama. --bu arada çalmayalım diye yaylı bi kabloyla masaya bağlanmıştı hepsi-- sonra arka tarafta müzenin katalogunda tanıtılan bazı kısa animelerin gösterildiği bir kaç ekran vardı, bunlar genelde pek bilinmeyen ama ödüllü yapımlardı -küplerden yapılma evdi bi tanesinin adı izliycem onu çok ilginç bişeye benziyo- sonra biz daha ekranın birinde adamın nasıl tarama ucuyla manga çizdiğini seyrederken anons yapıldı "hadi gidin artık müzeyi kapatıyoruz" diye -tamam kelime kelime böyle olmayabilir ama anlam bu işte hem sadece biz kalmıştık artık- biz de gittik. önce biraz oyalandık gerçi çünkü en güzel kısımları gezmemişiz meğer sıkıcı icatlarla boşuna oyalanmışız ama napalım eninde sonunda çıktık ve sanal olmayan bi hayata adım attığımız için mutlu olduk. annem iftarda yemeğin yanına patates biber kızartmış çok mutlu olduma ama o ayrı mevzu.

neyse işte günlükçüm bu kadar. bir yazdım pir yazdım ne de olsa

haaadi bakalım bay bay minna.

edit: ah ayrıca en önemlisini unutmuşum 3 ekime kadar film gösterimleri varmış minna mükemmel bişey, miyazakinin bir kaç filmi, gundam'ın bissürü filmi, evangelion you're not alone -ki buna gitçem- piano forrest -buna da annemle gitmeyi planlıyorum- summer wars filan epey bi film göstericeklermiş. bir de anime olmayan tuhaf tuhaf kısa filmler de gösteriliyor bi kaç tane izledik ama çok anlamlı gelmiyorlar genelde. gelemk isteyen gelebilir hatta gelsin mutlaka minna çok güzel *__*

bi edit daha: asansör meselesini unutmuşum, her asansör kapısının üstünde başka bir resim vardı onu diycektim çok güzeldi bi tanesi kimonolu bir manga kızıydı tam aşık olunmalıktı. gözebak

En son magical mystery dango-san tarafından Çarş. 18 Ağus. 2010 - 20:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

magical mystery dango-san

Yararlılık Puanı : 681
Kadın
Hobi : boş ver yaf
Lakap : dango-chan

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından LuluNatu Bir Çarş. 18 Ağus. 2010 - 20:40

uu uuu evet günlük güzel bir gündü, çok ilginç şeyler gördük. Gerçek bir mangaya dokunmak beni kendimden geçirdi, hele vegabond ve mushishi gibi ise...

bi de summer wars'ın karakter çizimleri asılmıştı duvarlara çok manyaktı *-*

LuluNatu

Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından magical mystery dango-san Bir Çarş. 18 Ağus. 2010 - 20:44

summer wars mıydı o ben de ne diyorum bu arada adını hatırlayamadığım samuraylı manga vegabond'du işte. bir de çok uzun ismi olan şirin bi manga vardı ama tek ciltti ünlü değildi ve ismi de zaten ingilizceydi aklımda tutmakla uğraşmadım yine de çok tatlıydı ^_^

Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından colt Bir Çarş. 18 Ağus. 2010 - 22:19

ya kıskandım şimdi günlük, keşke burda da olsa öyle bişey. arkadaşların başının etini yiyip ne güzel götürürüm zorla yine de dango-san sağolsun gezip görmüş kadar oldum. vagabond'u da çok merak ediyorum ama bi türlü başlayamadığım mangadır kendisi.

colt

Yararlılık Puanı : 1747
Erkek
Lakap : desesperado

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından LuluNatu Bir Çarş. 18 Ağus. 2010 - 22:42

colt demiş ki: vagabond'u da çok merak ediyorum ama bi türlü başlayamadığım mangadır kendisi.

aynen taucheddd

LuluNatu

Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından elenium Bir Cuma 20 Ağus. 2010 - 10:47

Anime sergilendiğini okuyunca çok heyecanlandım birden günlük. Arkadaşımla birlikte kaç haftadır oraya gitmeyi planlıyorduk. Ben İstanbul a döndükten sonra hemen gidicez Zaten oraya gideceğim için çok sevinçliydim bunu da duyunca acayip heyecanlandım birden. Olur da bir daha giderseniz belki karşılaşırız da dango-san. Ama çok kıskandığımı söylemeden geçemiyeceğim yani. Ayrıca dango-san a söyle de günlük bana yolu tarif etsin

elenium
*elenium*
*elenium*

Yararlılık Puanı : 2171
Kadın
Hobi : ANİMEEEE!!

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından magical mystery dango-san Bir Cuma 20 Ağus. 2010 - 18:57

hemen ediim elencim. taksim meydanından istiklale inip galatasaray lisesine kadar gidiyorsun, onu da geçip biraz ilerleyince collezion var, onun hemen bitişiğindeki ana sokaktan geçersen çıktığın sokağın üstünde olması lazım. -oralarda işte.

şimdi anime film gösterimi yok ama broşürde yazıyor ne zaman ne gösterileceği. bu bilgiyi internetten de edinebileceğini sanıyorum. sen istanbula gelip sergiye gidene kadar gösterimler de başlamış olur zaten herhalde ---ayrıca çarşamba günleri sergiyi gezmek öğrenciye beleş

Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 19:22

Sponsored content

6 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics