BOYKOTA DAVET VAR...

:: Konuş :: Rastgele^^

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

BOYKOTA DAVET VAR...

Mesaj tarafından new_cellie Bir Ptsi 5 Ocak 2009 - 4:14

Aranızda beş dakika olsun haber izlemiş olan varsa şu anda Filistin'in ne halde olduğunu biliyor ki haberlerde gördüğümüz olayın sadece yüzde biri...
Şu anda Gazze'de hiç haberci yok ve bunun tek nedeni Pisrail'in artık tasmasını koparmış köpek gibi daha da kudurması ve bunu tüm dünyanın görmesini istememsi...
Arkadaşlar size sesleniyorum buna sessiz kalmayın bu zulme karşı sessiz olmayın...İsrail'e atılam her bir taş da sizin de emeğimniz olsun...
ordaki yaralı insanlara gidebilen her bir tıbbı gereçde,yiyecek,içecek,giyisi yardımlarında sizde bulunun..Bu zulme karşı direnen insanlara maç izler gibi bakıp tv'nizi kapatıp gündelik hayatınıza dönmeyin ordaki insanlar biz olabilirdik ve olmayacağımız da kesin değil...Şu anda resmi ölüm sayısı 300 ü geçti ama hepimiz biliyoruz ki bu gerçek sayı değil gerçek sayı bunun 3 - 5 katı....
insanlar orda ölürken siz burada rahatlıkla Mc.Donalds'a girip big menü yiyebiliyormusunuz?? Gerçekten ??
Yanında Lipton İce Tea'nizi içerken yüreğiniz rahat mı?? çünkü biliyorsunuz ki içtiğiniz her ice tea orda bir Muhammed öldürüyor...
Muhammedi hatırlıyorsunuz değil mi??? unuttuysanbız buyrun bir bakın bakalım Muhammed kimdi??

http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/f85acfd6143ed1541b3ee5a5947812415801d37d917815a8408186c861b2b9435826cf0271c59b0015063

gördüğünüz gibi hiçde israil'in iddia ettiği gibi biri değil..Muhammed'in elinde silahda yoktu bomba da onu geçtim israil'in o çok korktuğu,tanklarınım yıkabilicek olan TAŞ bile yoktu...Neler olduğunun az çok biliyorsunuz haber izliyor gazetelerde görüyorsunuz önceki olayları da unutmayın...
VE lütfen ben tek bir kişiyim benim bir etkim olmaz ki demeyinn....Karanlıkta yanan bir mum etkili olmayabilir ama eğer o aynı karanlığın içinde yüz mum yanarsa orda karanlık kalmaz...

Son olarak Pisrail'e ait loogları veriyorum ..Eğer bir bebek öldürmek hoşunuza gidiyorsa buyrun efendim doya doya zıkkımlanın.....

http://www.israilboykot.com/logolar.php

http://silsile.tr.gg/israil-logo-ve-amblemleri_-urun-resimleri.htm

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yararlılık Puanı : -29
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Geri: BOYKOTA DAVET VAR...

Mesaj tarafından Paraclet Bir Ptsi 5 Ocak 2009 - 4:39

Birruh, biddem nefdik ya Aksa!

Kod:

Biz İsrail oğullarına Kitap'da şu hükmü verdik: "Muhakkak siz yeryüzünde iki defa fesat çıkaracaksınız ve muhakkak büyük bir yükselişle yükseleceksiniz. Birincisinin vakti gelince, üzerinize milkimiz güçlü, savaşçı bir takım kullar göndereceğiz; onlar evlerin aralarına girip araştıracaklar; ve bu gerçekleşmiş bir va'd oldu. Sonra sizi tekrar onların üzerine galip kıldık, size mal ve oğullarla yardımda bulunduk ve toplum olarak daha çoğalttık. Eğer güzellik yaparsanız, kendinize güzellik etmiş olursunuz; eğer kötülük yaparsanız yine kendinizedir. Artık sonraki fesadınızın vakti geldimi, yüzünüzü kötületsinler, ilk defa girdikleri gibi yine Mescidi Aksa' ya girsinler ve bütün ele geçirdiklerini temelinden yıksınlardiye. (İsra Suresi 4-5-6-7) 

Bir ülkeyi helak etmek istediğimiz zaman oranın devletlilerine (ileri gelenlerine) emrederiz; onlar itaat etmeyip orada kötülük işlerler.
Böylece o ülke aleyhine hüküm hak olur! Artık onu yerle bir ederiz. (İsra Suresi 16)

Bundan dolayı İsrailoğullarına (Kitapta) şunu yazdık: "Kim bir insanı bir can karşılığı veya yeryüzünde bir bozgunculuk çıkarmak karşılığı olmaksızın öldürürse o sanki bütün insanları öldürmüştür. Her kim de birini (hayatını kurtararak) yaşatırsa sanki bütün insanları yaşatmıştır. Andolsun ki onlara resûllerimiz apaçık deliller (mucize ve âyetler) getirdiler. Ama onlardan birçoğu bundan sonra da (hâlâ) yeryüzünde aşırı gitmektedir (Maide Suresi 32)

Paraclet

Yararlılık Puanı : 12
Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından hythloth Bir Ptsi 5 Ocak 2009 - 10:03

evt bu konu herkesin dikkat etmesi gereken bi konu gercekten...

hythloth
hythloth
hythloth

Yararlılık Puanı : 614
Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hei_(BK201) Bir Salı 6 Ocak 2009 - 3:44

Biraz içimi dökeyim.İsrail ve emperyalist devletlerin (Ruya,eski Sovyetler birliği dahil) alışılagelmiş bir olayı.Biraz tarih örnekleriyle Fransa'nın Cezayir ve Ruanda'da yaptıkları.Eski Sovyetlerin baskı yoluyla devletleri sömürge hale getirmesi ve halkı katletmeleri.Çin'in şuan da bile herkesin gözden kaçırdığı Türkistan özerk bölgesindeki soykırımı.Rusya'nın Afkanistan halkına yaptığı soykırım.Ermenistan'ın yaptığı Karabağ'daki soykırım.Hele bu çok ilginç medeniyetin beşiğimiş avrupa ama Bosna soykırımı avrupanın tam ortasında oldu.A.B.D.'yi saymıyorum bile zaten adamlar kanların içinde oturuyorlar.Tarih kitaplarında cafcaflı şekilde amerika kıtasını bulan kaşif Kristof Kolomb.Adam gördüğü her yerlileri katletmiş bizim tarih kitapları hala bu zatı büyük bir kaşif olarak gösterir.Adamın ilk keşfi herhalde soykırımdı.En çok afrika kıtasındaki insanlara acıyorum.Çünkü Dünya'nın en zengin ve en güzel kıtası üstüne basabasa söylüyorum Afrika.Bir Afrikalı, oraya gelen misyonerler için 'bize kara kitabı verdi, beyaz elması aldı' derken olayı çok iyi nitelendirmiştir.Bu Dünya ve tarihi çok pis kokuyor hemde çok pis.Soykırım sözcüğünü çok kullandım değil mi?Soykırım sözcüğü ilk olarak ikinci dünya savaşı yıllarında almanların yahudilire yaptığı olaydan sonra kullanıldı.Ne kadar ilginç tarihte onlara yapıldı şimdi kendileri yapıyor.
Şimdi gelelim bizim angutlara.Kurmuşlar sözde bir tane müslümanlar birliği adında birlik.Bu olsa olsa krallar birliği olur.Daha bir tane açıklama yok tatmin edici.Üstelik Mısır ve Suudi Arabistan açıklama yapıyor filistinlilerin biraz burnu sürtsünmüş.İşte krallık düzeni ve bağımlılık böyle bir şey.İran gene ne kadar acıdır ki laftan öteye gitmiyor.Halbuki şu anda bütün kozlar müslümanlar birliği adı altında toplananların elinde.Şu anda Dünya yaklaşık büyük burhan dönemindeki krizin eşiğinde.Buradan anlaşılcağı gibi komple ambargo uygulasalar amerika ve diğer avrupa ülkelerinde iç karışıklık olduğunca yükselir.
Ne yazık ki olan masumlara oluyor.

Hei_(BK201)

Yararlılık Puanı : 1012
Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Paraclet Bir Salı 6 Ocak 2009 - 9:24

Bosna Hersek'te olan savaş kısmen etnik temizlige yonelik olsa da Filistin'in içinde bulundugu durumla kıyaslandıgında cok daha iyi bir durumdaydı. En azından Birleşmiş Milletler sözde asker destegi veriyor gibi gorunse de Türk askerlerinin buradaki Sırp direnişini kırdıgı, İran'ın silah gonderdigi bir gercek. En azından Bosna Hersek'in yanında savasan Türk, Alman, Portekiz, İngiltere, İtalya askerleri ve mucahidler vardı... Ha bu belki katliamın sayısal boyutlarını düşürdü belki ama Bosna Filistin kadar yalnız degildi...

Paraclet

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hei_(BK201) Bir Salı 6 Ocak 2009 - 12:07

Herhalde başka savaştan bahsediyon .Bulunan toplu mezarlardan haberin yok galiba .Netin var gir bir araştır. Hangi sırp direnişi kırdığı.İş işten geçtikten sora. Bütün dünya sadece seyretti .Bence iyi bir araştırma yapsan çok daha iyi olur.Şuan bile halen mezarı bulunmayanların sayısı milyonu geçik.Ve bunu nazaran hala 2009 yılında toplu mezarlar bulunuyor. Bosanamı yalnız değildi. Ölü ve kayıp olan sayısına bir bak. Dünya üzerinde ki en büyük soykırımı yaptı adamlar.Lütfen bir araştır.

Hei_(BK201)

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Merhak Bir Salı 6 Ocak 2009 - 18:53

VE lütfen ben tek bir kişiyim benim bir etkim olmaz ki demeyinn....Karanlıkta yanan bir mum etkili olmayabilir ama eğer o aynı karanlığın içinde yüz mum yanarsa orda karanlık kalmaz...

Eline saglik öncelikle. Evet bende buna katiliyorum.Herkes ailesini ve arkadaslarini bilinclendirmeli.Ne Mc Donaldsa gitmemekle insan ac kalir Nede Coca COla icmemekle susuzluktan ölür.Bide üstüne üstlük sagliksiz olduklarida kanitlanmis seyler..Herkes kendine birazcik sahip olabilmeli...

Merhak

Yararlılık Puanı : 0
Erkek
Hobi : Nba

Kullanıcı profilini gör http://www.animeou.net/forum

Mesaj tarafından Paraclet Bir Salı 6 Ocak 2009 - 20:49

Hei_(BK201) demiş ki:Herhalde başka savaştan bahsediyon .Bulunan toplu mezarlardan haberin yok galiba .Netin var gir bir araştır. Hangi sırp direnişi kırdığı.İş işten geçtikten sora. Bütün dünya sadece seyretti .Bence iyi bir araştırma yapsan çok daha iyi olur.Şuan bile halen mezarı bulunmayanların sayısı milyonu geçik.Ve bunu nazaran hala 2009 yılında toplu mezarlar bulunuyor. Bosanamı yalnız değildi. Ölü ve kayıp olan sayısına bir bak. Dünya üzerinde ki en büyük soykırımı yaptı adamlar.Lütfen bir araştır.

Herhalde başka savaştan bahsettigimi düşünmüşsün belli ki lakin nete gerek yok. etrafımda olayları anlatan yaşayan insanların anlattıkları bana yetiyor. bütün dünya seyretti evet fakat yalnız olmasaydı bosna o kaybolan milyonlara milyonlar eklenecekti. 2009 yılında bulunan toplu mezarlara gelince sırpların vinclerle dagıttıkları (Bm'nin bulmamakla inat ettigi ve aslında bildigi) toplu mezarlar. Ölü ve kayıp sayısını resmi belgelerle acıklanandan kat kat fazla oldugunu biliyorum bu yüzden sevgili hei 5 yıldır saraybosnada yaşayan birisine bunları söyleme. evet 2. dunya savasından sonra yapılan en büyük soykırım ozellikle de Srebrenica katliamı (Hollandalı Bm askerlerinin şerefsizlikleri) fakat Filistin'e kac ülke asker gönderdi bunu da sen bana soyle? Benim yalnızdan kastım bu manadaydı, yoksa Bosna Hersek'teki katliamı gozardı ediyor degilim.

Paraclet

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hei_(BK201) Bir Salı 6 Ocak 2009 - 21:54

Paraclet demiş ki:

Herhalde başka savaştan bahsettigimi düşünmüşsün belli ki lakin nete gerek yok. etrafımda olayları anlatan yaşayan insanların anlattıkları bana yetiyor. bütün dünya seyretti evet fakat yalnız olmasaydı bosna o kaybolan milyonlara milyonlar eklenecekti. 2009 yılında bulunan toplu mezarlara gelince sırpların vinclerle dagıttıkları (Bm'nin bulmamakla inat ettigi ve aslında bildigi) toplu mezarlar. Ölü ve kayıp sayısını resmi belgelerle acıklanandan kat kat fazla oldugunu biliyorum bu yüzden sevgili hei 5 yıldır saraybosnada yaşayan birisine bunları söyleme. evet 2. dunya savasından sonra yapılan en büyük soykırım ozellikle de Srebrenica katliamı (Hollandalı Bm askerlerinin şerefsizlikleri) fakat Filistin'e kac ülke asker gönderdi bunu da sen bana soyle? Benim yalnızdan kastım bu manadaydı, yoksa Bosna Hersek'teki katliamı gozardı ediyor degilim.

Gerçekten çok güzel açıklamışsın.Benim anlatmak istediğim bu soykırım avrupa gibi medeniyetiyle övündüğü ülkelerin ortasında oldu. Ve günlerce bilirsin televizyonlardan katliam görüntüleri yayınlandı.Bana göre daha erken müdahale edilebilirdi. Filistin'deki olayda da sana katılıyorum . Her ülke kuyruğunu kıstırıp kaçıyor. Bakalım zaman neleri gösterecek.

Hei_(BK201)

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Paraclet Bir Perş. 8 Ocak 2009 - 0:29

Hei_(BK201) demiş ki:

Gerçekten çok güzel açıklamışsın.Benim anlatmak istediğim bu soykırım avrupa gibi medeniyetiyle övündüğü ülkelerin ortasında oldu. Ve günlerce bilirsin televizyonlardan katliam görüntüleri yayınlandı.Bana göre daha erken müdahale edilebilirdi. Filistin'deki olayda da sana katılıyorum . Her ülke kuyruğunu kıstırıp kaçıyor. Bakalım zaman neleri gösterecek.

Sen de gerçekten çok önemli bir noktaya parmak basmışsın Hei... Evet dediğin gibi "medeni" sıfatına layık görülen avrupa ülkelerinin arasında bu katliam yapılıyor... Medeniyetin babası BM ise 14 yıldır kılını kıpırdatmadı, arada bir rüzgar esti lakin nafile... Zaman neler gösterecek Allah bilir... sonumuz hayrola

Paraclet

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından new_cellie Bir Cuma 9 Ocak 2009 - 13:19

Duyarlı arkadaşları görmek cidden güzl yaa...böyle şeyşer artık insanlara normal geliyor..
ben ne yapabilirim ki lafının ardına sığınıyorlar ama kimse anlamak istemiyor her kesin yaptığı şey önemlidir..

new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yararlılık Puanı : -29
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 18:04

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

:: Konuş :: Rastgele^^