2. ve 3. Sezonları İstiyoruz!!!

:: Konuş :: Rastgele^^

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

2. ve 3. Sezonları İstiyoruz!!!

Mesaj tarafından Faust Bir Salı 26 Ağus. 2008 - 12:18

Benim gibi bu özlemle yanan kaç üye var merak ediyorum.Güzel animelerin sezonları niye bu kadar gecikiyo yada niye bana hiç çıkmayacakmış gibime gelio :böhüü: ?Calymore,devil may cry ve elfen lied özlemiyle yanıp tutuşan kardeşlerimize yazık değilmi?Burdan çekik gözlü vatandaşlara sesleniyorum,Elinizi çabuk tutun !!!

Faust

Yararlılık Puanı : 153
Erkek

Kullanıcı profilini gör

Geri: 2. ve 3. Sezonları İstiyoruz!!!

Mesaj tarafından kikoushi Bir Salı 26 Ağus. 2008 - 14:57

Hehe xD Aslında hepimiz beğendiğimiz animelerin oldukça uzun süreler -sündürmedikleri sürece- yayınlanmasını isteriz de, işin ticari boyutu, arz-talep meselesi, mangaların hala devam eder nitelikte olması, anmelerde yapılan filler bölümlerin mangasının akışını bozabilecek nitelikte olabilmesi, bunun yanında beklentileri karşılayamama düşüncesi biraz da olsa yapımcıları ve açıkcası izleyenleri de tedirgin edebiliyor, ben de bir NANA, Baccano!, Toshokan Sensou, claymore, elfen lied, darker than black vs.. animelerinin devamlarını isterim açıkcası, ama keşke istemekle hemen olacak şeyler olsa, hadi yine DtB'in olacağı gündemde ama diğerleri için neredeyse hiçbir haber yok... Bilmiyorum sadece her sabah yabancı anime sitelerinde haberleri karıştırmaktan başka yapabileceğim bir şey yok maalesef

kikoushi
Site Owner
Site Owner

Yararlılık Puanı : 878
Erkek
Hobi : NBA-Adventure Oyunları-Gerilim Filmleri/Romanları
Lakap : Goku

Kullanıcı profilini gör http://animeup.clicboard.com

Mesaj tarafından hythloth Bir Salı 26 Ağus. 2008 - 15:58

Evt faust dedigin gibi yazık saydıgın animeler zaten son yapmadılar kesinlikle anime bitmedi yani ins devamı gelir de oh oh

hythloth
hythloth
hythloth

Yararlılık Puanı : 614
Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 19:22

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

:: Konuş :: Rastgele^^