crossing the bridge-the sound of istanbuL

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

crossing the bridge-the sound of istanbuL

Mesaj tarafından [MetaL.countess] Bir Cuma 20 Haz. 2008 - 19:28

bi insanı aLakadar biLe oLmadıı muzik turleriyLe buLusturmayı basarabiLen-bana gore- tek fiLmdir bu fiLm... ayrıca fiLmin beni en etkiLeyen kısmı sokak muziii kısmıdır(Siya siyabend)!.. "bunu tercih ettimizi anLamıyorLar ya! yani sokakLarda birebir insanLara kendimzi ifade etme yoLunu sectiimizi anLamıyorLar. cunku anLayısLarı suna musait, kasedi cıkarıosun abi, parayı aLıyosun, bi sekiLde konserLeride koyuyosun, NE SOYLERSEN SOYLE! soyLediinin; aLtyapısı, hicbisiyi onemLi deiL. guzeL bi sesn var mı? biraz da tipin kurtarıyor mu? tamm abi, sni sunarız.. bu insanLarda yerLer!....

....hangi sınıfsaL temeLden oLursan oL, butun insanLarı aynı hizaya getirebiLir. boyLe bir ozeLLii vardır sokaın bir.. tinercisi de geLip yanımızda oturuyo, ordan gecen eLinde boyLe Laptop ıyLa faLan gecen insanı da yureinden yakaLıyoruz.. onLarı bir arada buLusturabiLiyoruz, hatta bazen biz aradan cekiLiyoruz ki onLarı basbasa bırakabiLiyoruz...."

hepsini yazabiLmek isterdim ama cok uzun surer..

eer bu fiLme basLarsanız sakın bırakmayın, atLamayın.. en basından en sonuna kadar izLeyin...

[MetaL.countess]
Moderatör
Moderatör

Yararlılık Puanı : -105
Kadın

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics